I Liga HLPN Mosina 2016/17

Kolejka 1
FC Mosina - Banger Army Puszczyk 2:4 19:30 18.11.16
T.Zawada, P.Zawada
W.Cegłowski, P.Kowalkiewicz, D.Babula, A.Jazdończyk
Jomax Mosina - Max Bud Krajkowo 9:3 20:10 18.11.16
M.Przewłocki(5), M.Dera, S.Drobiński, B.Marcinkowski(2)
J.Koralewski, M.Tim, A.Tomczak
M.Tim
M.Szeszuła
Tajfun Poznań - EWPA Komorniki 4:1 20:50 18.11.16
B.Wieśko, M.Rybicki, Ł.Marek, D.Kaczmarek
B.Wieśko, Ł.Marek
B.Grysiński
M.Paplaczyk
Ałtsajder Poznań - AZ Kolektyw Mosina 8:0 21:30 18.11.16
J.Pawłowski, A.Szczepski(2), D.Masztelarz(3), P.Borowski

A.Piechowiak, D.Przybylski
Lub Kart Plus Puszcz - Stillas Mosina 6:1 22:10 18.11.16
P.Babijów(2), D.Skorczyk(2), B.Cmok(2)
A.Pluciński
Ł.Karmowski
Kolejka 2
Banger Army Puszczyk - Tajfun Poznań 4:3 19:05 25.11.16
A.Halicki, P.Kowalkiewicz(2)
P.Kowalkiewicz, M.Werbliński
B.Wieśko(3)
Ł.Ambroziak
Max Bud Krajkowo - FC Mosina 0:7 19:45 25.11.16

M.Tim
B.Szalaty(3), P.Zawada, M.Sęk, P.Zieliński, S.Czaiński
AZ Kolektyw Mosina - Jomax Mosina 0:5 20:25 25.11.16

T.Kasprzyk, M.Dera, S.Drobiński(2), B.Marcinkowski
J.Jaworski
EWPA Komorniki - Stillas Mosina 5:1 21:05 25.11.16
M.Waskowski(3), B.Grysiński(2)
M.Waskowski, M.Mączyński
Ł.Karmowski
B.Kowal
Lub Kart Plus Puszcz - Ałtsajder Poznań 3:0 21:45 25.11.16
A.Kwaśniewski(2), R.Norek
P.Babijów

Kolejka 3
EWPA Komorniki - Banger Army Puszczyk 0:5 19:05 02.12.16
FC Mosina - AZ Kolektyw Mosina 5:2 19:45 02.12.16
A.Waligóra, S.Czaiński, S.Czaiński, P.Zawada
K.Hałas, M.Przygocki
M.Banaszak, M.Miężał
Tajfun Poznań - Max Bud Krajkowo 5:4 20:25 02.12.16
Ł.Marek(4), J.Pawlaczyk
M.Barański, W.Piotrowski, B.Górny(2)
Jomax Mosina - Lub Kart Plus Puszcz 2:1 21:05 02.12.16
T.Kasprzyk, B.Marcinkowski
D.Skorczyk
D.Skorczyk
Ałtsajder Poznań - Stillas Mosina 8:1 21:45 02.12.16
A.Szczepski(2), D.Masztelarz(3), B.Waszkowiak(3)
Z.Włodarczak
P.Leśniczak
Kolejka 4
AZ Kolektyw Mosina - Tajfun Poznań 3:6 19:05 09.12.16
M.Banaszak(2), M.Michalak
M.Rybicki(3), D.Czubiński, Ł.Marek(2)
M.Rybicki, M.Wasilewski
Max Bud Krajkowo - EWPA Komorniki 3:12 19:45 09.12.16
D.Każmierczak(3)
D.Każmierczak
M.Waskowski(8), M.Mączyński, P.Brych(3)
Banger Army Puszczyk - Stillas Mosina 4:2 20:25 09.12.16
K.Halicki, P.Kowalkiewicz(2), J.Miś
J.Pewniak, Ł.Karmowski
Ałtsajder Poznań - Jomax Mosina 2:1 21:05 09.12.16
B.Waszkowiak, P.Borowski
A.Szczepski
M.Przewłocki
Lub Kart Plus Puszcz - FC Mosina 8:5 21:45 09.12.16
P.Babijów, D.Skorczyk, S.Czura, R.Norek(3), W.Schoen(2)
T.Zawada(3), P.Zieliński, S.Czaiński
M.Sęk, P.Zieliński, S.Czaiński
Kolejka 5
Jomax Mosina - Stillas Mosina 4:1 19:05 16.12.16
M.Przewłocki, M.Dera, B.Marcinkowski, M.Michałowski
P.Leśniczak
EWPA Komorniki - AZ Kolektyw Mosina 5:1 19:45 16.12.16
M.Waskowski, M.Mączyński, K.Paplaczyk(2), P.Brych
M.Waskowski, B.Grysiński, M.Paplaczyk
K.Hałas
A.Piechowiak
Banger Army Puszczyk - Max Bud Krajkowo 5:2 20:25 16.12.16
A.Halicki, S.Płachta, P.Kowalkiewicz, M.Werbliński, D.Babula
J.Koralewski, M.Kwiatek
M.Tim
FC Mosina - Ałtsajder Poznań 3:0 21:05 16.12.16
T.Zawada, S.Czaiński, S.Czaiński
P.Zieliński

Tajfun Poznań - Lub Kart Plus Puszcz 5:1 21:45 16.12.16
M.Bartyś, B.Wieśko(3), D.Czubiński
D.Skorczyk
D.Skorczyk
Kolejka 6
AZ Kolektyw Mosina - Banger Army Puszczyk 2:4 19:05 23.12.16
A.Piechowiak(2)
W.Cegłowski(2), P.Kowalkiewicz, M.Werbliński
Jomax Mosina - FC Mosina 2:2 19:45 23.12.16
M.Przewłocki(2)
J.Jaworski(2), S.Drobiński(2)
J.Jaworski, S.Drobiński
P.Zawada, T.Zawada
B.Szalaty
Max Bud Krajkowo - Stillas Mosina 2:6 20:25 23.12.16
M.Barański(2)
B.Kuciak(2), M.Horaczek(2), Ł.Karmowski, M.Demski
Lub Kart Plus Puszcz - EWPA Komorniki 2:1 21:05 23.12.16
W.Schoen, A.Kwaśniewski
P.Babijów, S.Czura
P.Brych
M.Waskowski, K.Paplaczyk, P.Brych
Ałtsajder Poznań - Tajfun Poznań 1:3 21:45 23.12.16
A.Szczepski
M.Kwiatkowski
M.Bartyś, B.Wieśko, M.Rybicki
Kolejka 7
Tajfun Poznań - Jomax Mosina 5:3 09:05 08.01.17
M.Bartyś, A.Każmierski, B.Wieśko(2), M.Rybicki
Ł.Ambroziak, M.Rybicki
M.Przewłocki(2), B.Marcinkowski
B.Marcinkowski
Max Bud Krajkowo - AZ Kolektyw Mosina 1:8 09:45 08.01.17
J.Koralewski
B.Tyma(2), M.Michalak(4), M.Miężał, D.Przybylski
M.Banaszak
Banger Army Puszczyk - Lub Kart Plus Puszcz 1:4 10:25 08.01.17
A.Halicki
P.Kowalkiewicz, M.Werbliński
R.Norek, S.Czura, A.Kwaśniewski, P.Wąsowski
D.Skorczyk
EWPA Komorniki - Ałtsajder Poznań 1:4 11:05 08.01.17
K.Paplaczyk
J.Pawłowski, K.Linka, D.Masztelarz(2)
FC Mosina - Stillas Mosina 4:2 11:45 08.01.17
T.Zawada(2), M.Sęk, A.Kaczmarek
B.Kuciak, Ł.Karmowski
Kolejka 8
FC Mosina - Tajfun Poznań 2:4 19:05 13.01.17
T.Zawada, S.Czaiński
B.Szalaty
M.Bartyś, B.Wieśko, M.Rybicki, D.Czubiński
M.Bartyś
Jomax Mosina - EWPA Komorniki 13:2 19:45 13.01.17
D.Wainert, M.Przewłocki(3), S.Drobiński(4), B.Marcinkowski(2), A.Wekwert, M.Michałowski
K.Paplaczyk(2)
P.Brych
AZ Kolektyw Mosina - Stillas Mosina 2:3 20:25 13.01.17
A.Piechowiak, M.Michalak
M.Banaszak
M.Jakubowski, M.Horaczek, M.Demski
Lub Kart Plus Puszcz - Max Bud Krajkowo 6:2 21:05 13.01.17
S.Czura(3), K.Schoen(2), W.Schoen
J.Koralewski, K.Kaźmierczak
Ałtsajder Poznań - Banger Army Puszczyk 3:0 21:45 13.01.17
K.Linka, B.Waszkowiak, D.Ziółczyk
J.Pawłowski, M.Kwiatkowski, P.Borowski

D.Babula
Kolejka 9
EWPA Komorniki - FC Mosina 7:5 19:05 20.01.17
K.Paplaczyk(2), B.Grysiński(2), M.Krawczyk, H.Chełmiński
T.Zawada, M.Sęk(2), S.Czaiński, M.Organiściak
Banger Army Puszczyk - Jomax Mosina 2:10 19:45 20.01.17
P.Kowalkiewicz, D.Babula
D.Wainert, M.Przewłocki, T.Kasprzyk, B.Marcinkowski(4), A.Wekwert, M.Michałowski(2)
Tajfun Poznań - Stillas Mosina 7:3 20:25 20.01.17
B.Wieśko, D.Czubiński(2), Ł.Marek(2), J.Pawlaczyk(2)
K.Pierzczkiewicz
P.Leśniczak, Ł.Karmowski, M.Jaworski
Max Bud Krajkowo - Ałtsajder Poznań 2:9 21:05 20.01.17
A.Tomczak, J.Koralewski
M.Bartkowiak(2), A.Szczepski(3), P.Borowski(3), D.Ziółczyk
D.Ziółczyk
AZ Kolektyw Mosina - Lub Kart Plus Puszcz 1:7 21:45 20.01.17
M.Michalak
M.Michalak, A.Piechowiak, D.Przybylski
D.Skorczyk(4), K.Schoen(3)
P.Babijów
Kolejka 10
Tajfun Poznań - EWPA Komorniki 6:6 19:05 27.01.17
A.Każmierski, B.Wieśko, M.Rybicki, Ł.Marek, D.Kaczmarek(2)
A.Każmierski
A.Każmierski
M.Mączyński(2), K.Paplaczyk(2), B.Grysiński, S.Wojciechowski
FC Mosina - Banger Army Puszczyk 3:6 19:45 27.01.17
P.Zawada(2), T.Zawada
K.Halicki(2), A.Halicki, P.Kowalkiewicz(2), A.Jazdończyk
Jomax Mosina - Max Bud Krajkowo 3:3 20:25 27.01.17
D.Wainert, S.Drobiński, B.Marcinkowski
D.Wainert(2)
D.Wainert
D.Każmierczak(2), B.Górny
Ałtsajder Poznań - AZ Kolektyw Mosina 1:1 21:05 27.01.17
D.Ziółczyk
B.Tyma
B.Tyma
Lub Kart Plus Puszcz - Stillas Mosina 4:1 21:45 27.01.17
S.Czura(2), P.Karaszewski
S.Czura, K.Schoen
B.Skrzypczak
Kolejka 11
Banger Army Puszczyk - Tajfun Poznań 1:3 19:05 03.02.17
M.Werbliński
M.Bartyś, M.Rybicki, D.Czubiński
Max Bud Krajkowo - FC Mosina 4:6 19:45 03.02.17
A.Tomczak, D.Każmierczak, B.Górny, K.Książek
B.Szalaty(3), P.Zawada, T.Zawada(2)
B.Szalaty
AZ Kolektyw Mosina - Jomax Mosina 3:8 20:25 03.02.17
M.Banaszak, O.Baraniak(2)
M.Przewłocki, T.Kasprzyk, S.Drobiński, B.Marcinkowski(3), A.Wekwert(2)
EWPA Komorniki - Stillas Mosina 1:2 21:05 03.02.17
S.Wojciechowski
M.Horaczek, M.Jaworski
Lub Kart Plus Puszcz - Ałtsajder Poznań 3:3 21:45 03.02.17
K.Schoen, A.Kwaśniewski, P.Karaszewski
A.Szczepski, D.Masztelarz, B.Waszkowiak
K.Linka
Kolejka 12
EWPA Komorniki - Banger Army Puszczyk 0:3 19:05 10.02.17

M.Waskowski, P.Brych, M.Waskowski
A.Halicki, P.Kowalkiewicz, D.Babula
D.Babula
FC Mosina - AZ Kolektyw Mosina 3:3 19:45 10.02.17
T.Zawada(3)
B.Tyma, M.Adamski, O.Baraniak
Tajfun Poznań - Max Bud Krajkowo 8:2 20:25 10.02.17
M.Bartyś, M.Rybicki(3), D.Czubiński(2), D.Kaczmarek(2)
Ł.Ambroziak(2)
Ł.Ambroziak
A.Tomczak, M.Kwiatek
M.Kwiatek
Jomax Mosina - Lub Kart Plus Puszcz 4:2 21:05 10.02.17
M.Przewłocki, S.Drobiński(2), A.Wekwert
K.Schoen, A.Kwaśniewski
K.Schoen
Ałtsajder Poznań - Stillas Mosina 6:0 21:45 10.02.17
K.Linka, A.Szczepski, D.Masztelarz(3), D.Ziółczyk

Kolejka 13
AZ Kolektyw Mosina - Tajfun Poznań 3:3 19:05 17.02.17
M.Miężał, O.Baraniak(2)
A.Piechowiak, K.Hałas
M.Rybicki(2)
Max Bud Krajkowo - EWPA Komorniki 3:5 19:45 17.02.17
J.Koralewski, A.Tomczak, D.Każmierczak
K.Paplaczyk(4), S.Wojciechowski
M.Waskowski(2)
M.Waskowski
Banger Army Puszczyk - Stillas Mosina 8:1 20:25 17.02.17
K.Halicki, A.Halicki, J.Miś(3), M.Wojewoda(3)
M.Jaworski
Ałtsajder Poznań - Jomax Mosina 6:2 21:05 17.02.17
K.Linka, M.Kwiatkowski(2), D.Masztelarz, B.Waszkowiak(2)
J.Pawłowski, A.Szczepski
A.Wekwert(2)
Lub Kart Plus Puszcz - FC Mosina 6:3 21:45 17.02.17
S.Czura(3), K.Schoen, A.Kwaśniewski(2)
K.Schoen
T.Zawada, S.Czaiński, A.Kaczmarek
Kolejka 14
Jomax Mosina - Stillas Mosina 5:2 19:05 24.02.17
M.Przewłocki(2), S.Drobiński(2), A.Wekwert
B.Kuciak, M.Jaworski
EWPA Komorniki - AZ Kolektyw Mosina 3:7 19:45 24.02.17
K.Paplaczyk, B.Grysiński(2)
M.Banaszak, P.Przybył, M.Miężał, M.Michalak, O.Baraniak(3)
Banger Army Puszczyk - Max Bud Krajkowo 8:1 20:25 24.02.17
A.Halicki, P.Kowalkiewicz, J.Miś(3), M.Wojewoda, A.Jazdończyk
J.Koralewski
M.Tim
FC Mosina - Ałtsajder Poznań 3:4 21:05 24.02.17
M.Sęk, S.Czaiński, A.Kaczmarek
D.Masztelarz, B.Waszkowiak, P.Borowski(2)
J.Pawłowski
Tajfun Poznań - Lub Kart Plus Puszcz 3:1 21:45 24.02.17
M.Bartyś, B.Wieśko, M.Rybicki
A.Kwaśniewski
Kolejka 15
AZ Kolektyw Mosina - Banger Army Puszczyk 2:2 19:05 03.03.17
B.Tyma, O.Baraniak
A.Piechowiak, B.Tyma
A.Halicki, W.Cegłowski
P.Kowalkiewicz, D.Babula
Jomax Mosina - FC Mosina 1:2 19:45 03.03.17
T.Kasprzyk
S.Drobiński
M.Sęk
Max Bud Krajkowo - Stillas Mosina 3:2 20:25 03.03.17
K.Kaźmierczak(2), B.Górny
M.Jaworski(2)
Lub Kart Plus Puszcz - EWPA Komorniki 5:0 21:05 03.03.17
Ałtsajder Poznań - Tajfun Poznań 2:2 21:45 03.03.17
B.Waszkowiak(2)
B.Wieśko(2)
Kolejka 16
Tajfun Poznań - Jomax Mosina 1:1 19:05 10.03.17
B.Wieśko
B.Wieśko
M.Przewłocki
Max Bud Krajkowo - AZ Kolektyw Mosina 4:3 19:45 10.03.17
J.Koralewski, M.Kwiatek(2), K.Kaźmierczak
D.Każmierczak
M.Miężał, O.Baraniak, M.Michalak
D.Przybylski
M.Banaszak, D.Przybylski
Banger Army Puszczyk - Lub Kart Plus Puszcz 1:4 20:25 10.03.17
S.Płachta
M.Werbliński(2)
M.Werbliński
W.Schoen, D.Skorczyk, S.Czura, P.Karaszewski
B.Cmok
EWPA Komorniki - Ałtsajder Poznań 0:5 21:05 10.03.17

M.Waskowski
M.Waskowski

FC Mosina - Stillas Mosina 6:2 21:45 10.03.17
T.Zawada(3), S.Czaiński(2), M.Organiściak
B.Kowal, M.Jaworski
Kolejka 17
FC Mosina - Tajfun Poznań 3:9 19:05 17.03.17
T.Zawada(3)
S.Czaiński
M.Bartyś(3), A.Każmierski, B.Wieśko(2), Ł.Marek(3)
B.Wieśko
Ł.Ambroziak
Jomax Mosina - EWPA Komorniki 5:0 19:45 17.03.17
AZ Kolektyw Mosina - Stillas Mosina 2:5 20:25 17.03.17
M.Banaszak, M.Adamski
Z.Włodarczak(2), B.Kowal(2), M.Jaworski
Lub Kart Plus Puszcz - Max Bud Krajkowo 8:2 21:05 17.03.17
A.Kwaśniewski(4), K.Schoen, S.Czura(2), P.Babijów
B.Górny(2)
Ałtsajder Poznań - Banger Army Puszczyk 5:2 21:45 17.03.17
K.Linka, D.Masztelarz, B.Waszkowiak, P.Borowski(2)
D.Masztelarz
K.Halicki, P.Kowalkiewicz
Kolejka 18
EWPA Komorniki - FC Mosina 0:5 19:05 24.03.17
Banger Army Puszczyk - Jomax Mosina 1:4 19:45 24.03.17
P.Kowalkiewicz
P.Kowalkiewicz, A.Jazdończyk
M.Dera(2), S.Drobiński(2)
Tajfun Poznań - Stillas Mosina 6:0 20:25 24.03.17
D.Czubiński, Ł.Marek(2), P.Grabia(2), D.Kaczmarek
M.Bartyś, M.Rybicki

B.Kowal
Ł.Karmowski
Max Bud Krajkowo - Ałtsajder Poznań 3:6 21:05 24.03.17
B.Górny(2), M.Kwiatek
D.Każmierczak
A.Szczepski, D.Masztelarz(5)
D.Masztelarz
AZ Kolektyw Mosina - Lub Kart Plus Puszcz 2:14 21:45 24.03.17
M.Banaszak, K.Hałas
M.Banaszak, D.Przybylski, A.Piechowiak
P.Babijów, K.Schoen, A.Kwaśniewski, S.Czura(11)

wświetleń strony: 3579316, odwiedzin: 3219462 Copyright © HLPN Mosina, Projekt i realizacja M40 - Pozycjonowanie stron Poznań
Partner: Portal Futsalowy - 40minut.pl
Dzisiaj jest: 16-10-2018